Mängud

Electronic Arts tõstis järsult enda Steami mängude hindu

Igivana "Crysis 2" eest küsitakse nüüd 30 eurot.

Rubriiki toetab

Videomängude levitaja Electronic Arts tõstis Steamis märgatavalt enda mängude hindu, kuid jättis need endale kuuluvas Originsi poes samaks, mis need olid enne hinnatõusu.

Electronic Arts ei toonud tükk aega enda uusi mänge üldse Steami, aga see muutus eelmise aasta lõpus “Star Wars Jedi: The Fallen Orderiga”. Siiani täishinnaga müüdav mäng on ka üks väheseid, mis jäi hinnatõusust puutumata.

Näiteks esimene “Mass Effect” maksab nüüd 10 euro asemel Steamis 20 eurot, “Sim City 4” maksab 10 euro asemel 20 eurot ja “Crysis 2: Maximum Editioni” eest küsitakse lausa 30 eurot (varem lepiti 20 euroga). Rollimäng “Dragon Age: Origins – Ultimate Edition” maksab samuti 20 euro asemel nüüd 30 eurot. Kõik “Dead Space’i” mängud on nüüd 20eurose hinnasedeliga varasema 15 asemel.

Ilmselt üritab Electronic Arts sellega kliente meelitada enda Originsi mängupoodi ja samas näitab, et odavam on üldsegi tellida EA Access teenus, millega saad kõiki neid mänge kuutasu eest mängida.

Samuti lubab see hinnamuudatus nüüd Steamis näidata küll suuri allahindlusprotsente soodusmüükide ajal, samal ajal kui hind kliendile jääb samaks või on hoopis kallim võrreldes varasema.a

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.