Mängud

Epicu mängupoes saad tasuta päriseks häkkerimäruli ja virtuaalse eksistentsiaalse kriisi

"The Stanley Parable" on kogemus omaette, mida peab ise proovima.Foto: kuvatõmmis

Epic Games Store pakub järgneva nädala jooksul tasuta kahte eripalgelist mängu. Üks neist on häkkimist, parkuuri, kõmmutamist ja kihutamist täis märul “Watch Dogs”. Teine on “The Stanley Parable”, mis on midagi, mida on keeruline sõnadesse panna.

“Watch Dogsiga” on asi lihtne, see on rohkem “klassikalise” videomängu nägu ja tegu. Sa oled Aiden Pearce, häkker, kes elab Chicagos, kuhu on paigaldatud ahjusoe kogu linna elu reguleeriv tehisintellekt.

Aiden oskab sellesse loovalt sisse häkkida ja näiteks fooritulesid muuta, et tagaajajatest lahti saada, kaaskodanike telefone häkkida ja veel palju muud.

Esimene “Watch Dogs” ei saanud just kõige soojema vastuvõtu osaliseks, kuid tegu on siiski üsna lõbusa mänguga, mis tasuta alla tirida. Aasta lõpus peaks ilmuma ka seeria järgmine osa, “Watch Dogs Legion”.

Teine tasuta mäng “The Stanley Parable” on virtuaalse filosoofilise traktaadi ja eksistentsiaalse kriisi sulam. Mängija on kontoris töötav Stanley, kelle igat sammu saadab nähtamatu jutustaja. Siin ei ole võitlemist ega suurt ja avatud kaarti, vaid lihtsalt kontorihoone täis… veidrusi. Tee, mida iganes soovid – ühel või teisel viisil jõuab mäng viimaks ikka lõpule.

“Watch Dogs” ja “The Stanley Parable” on Epic Games Store’is tasuta saadaval kuni 26. märtsini.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses