Mängud

Erinevalt arendaja lubadustest ei ole Keanu Reeves tegelikult Cyberpunki mänginud

Cyberpunk 2077 tuli üle kivide ja kändude välja, kuid nüüd on mäng kõvasti paranenud.Foto: CD Projekt Red

Rubriiki toetab

Keanu Reeves mängis Cyberpunk 2077-s Johnny Siverhandi, kes ilmus mängus paar korda, oli reklaamides ja Reeves esindas mängu E3 messil.

Vahetult enne Cyberpunki üliproblemaatilist väljatulemist eelmise aasta novembris, kommenteeris arendaja CD Projekt Redi (CDPR) president Adam Kicinski, et Reeves on Cyberpunki mänginud ning et talle meeldis mäng väga. 

Nüüd tuli aga välja, et tegelikult see nii pole. Intervjuus The Verge’iga küsiti Reevesilt, kas ta mängib videomänge. Vastus oli kindel “ei” ja kui ajakirjanik uuris lisaks Cyberpunk 2077 kohta, ütles Reeves, et ta on näinud ainult mängu demonstratsioone ning see on kõik.

Tegu ei ole suure valega, kuid see kindlasti tõmbas mängule rohkem tähelepanu ja aitas tekitada hype’i.

Cyberpunk 2077 oli alguses niivõrd vigu täis, et CDPR kaevati investorite poolt kohtusse, kuna arendaja ei tunnistanud neile mängu poolikust seisundist. Gameranti sõnul teadis CDPR, et Cyberpunki oli vigade tõttu põhimõtteliselt võimatu konsoolide peal mängida, kuid lasi mängu ikkagi müüki.

CDPR vabandas ja lubas edaspidi toodete turundamisega ettevaatlikum olla. 

Peale musta reede müüki sai mäng Steamis tohutult positiivseid ülevaateid ning tundub, et siit saab olukord ainult paremaks minna. Selle taga on põhjus, et aasta aja jooksul on firma mängule palju uuendusi ja parandusi teinud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.