Mängud

Eriti hea pakkumine: mitu head strateegiamängu saad praegu vähem kui 1 euroga

Venita virtuaalne Eesti piir Hiina müürini.Foto: kuvatõmmis

Humble Bundle’i e-poes saab hetkel odavalt kätte tuntud strateegiamänguloojate Paradox Interactive’i mänge. Kõigest 86 sendiga on võimalik endale saada kolm kõrgelt hinnatud teost.

Kui oled nõus loobuma 86 sendist, siis võivad sinu omaks saada palavalt armastatud “Europa Universalis IV” koos mängudega “Age of Wonders III” ja “Warlock: Masters of the Arcane”. Eriline pärl on siin just “Europa Universalis”, mis maksab tavaliselt 40 eurot.

Kui oled nõus maksma 5,75 eurot, siis lukustad lisaks ülalmainitud mängudele lahti ka “Stellarise”, tohutu “Victoria Collectioni” ja “Necropolis: Brutal Editioni”.

10,36 euro eest saad lisaks varem mainitud teostele endale veel “BATTLETECH Digital Deluxe Editioni” ja tõsiselt hea vanakooli stiili matkiva rollimängu “Tyranny”, kus mängija ei võitle mitte heade, vaid pahade poolel. Nagu mängiksid mõnda “Sõrmuste isanda” mängu, aga Sauroni käsilasena.

Ja viimaks, kui käid välja 14,68 eurot, siis saad lisaks kõikidele juba ette loetud mängudele endale veel kõrgelt hinnatud strateegiamängu “Imperator: Rome”.

See tähendab, et üheksa mängu, mille eest maksaksid muidu kokku üle 300 euro, saad praegu kätte vähem kui 15 euroga. Ja kui soovid piirduda ainult 80 sendi kulutamisega, siis juba selle eest saad kätte ülivõrdes hea “Europa Universalis IV”.

Viska ise Humble Bundle’i Paradox Interactive’i mängude pakkumistele pilk peale siin.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.