Mängud

Esimesed kaks PlayStation 5 jaoks valmis olevat telekat on võimsad, kuid kallid

PlayStation 5 saab Eestis küll osta, kuid hinnad on eriti krõbedad.Foto: Sony

Rubriiki toetab

Sony andis teada, et kaks praegustest Bravia teleritest on juba PlayStation 5 jaoks valmis. “Ready for PlayStation 5” loosung on loodud koostöös Sony mängudivisjoniga eesmärgiga teha kasutajatele uue PlayStationi konsooli jaoks sobiliku teleri valimine lihtsamaks.

Kaks esimest “Ready for PlayStation 5” telerit on XH90 4K HDR ja ZH8 8K HDR täisjada-LED-telereid. XH90 kuvab kuni 4K eraldusvõimega mängupilte kiirusel 120 kaadrit sekundis madala viibega – 7,2ms.

ZH8 on võimeline kuvama 8K eraldusvõimega pilte, näidates samal ajal ka 4K eraldusvõimega mängupilti 120 kaadrit sekundis (toetavad tehnilised andmed varieeruvad PS5 mängude lõikes).

Kui tahad parimat PS5 mänguelamust, siis otsi “Ready for PlayStation 5” märgisega telereid.Foto: Sony

Tulevikukindlate funktsioonidega telekate eest peab maksma ka üsna krõbedat hinda. XH90 maksab Sony kodulehel oleva info kohaselt 1400 eurot, kuid 8K eraldusvõimega ZH8 eest peab välja käima lausa 7000 eurot.

“Ready for PlayStation 5” toega Bravia telerid toetavad Game Mode funktsiooni, mis võimaldab kasutajatel mängida PS5 konsoolil võimalikult väikse latentsusajaga.

Tänu sellele saavad mängijad lülitada korraga sisse nii teleri ja konsooli kasutades DualSense pulti ning omakorda navigeerida PlayStationis ringi teleri puldiga.

Tasub meeles pidada, et PlayStation 5 näitab praeguste konsoolidega võrreldes paremat pilti ka teiste Full HD ja 4K telekatega. “Ready For PlayStation 5” märge tähendab, et telekas on optimiseeritud selliselt, et suudab maksimaalselt ära kasutada PlayStation 5 kõiki uusi funktsioone.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.