Mängud

Euronicsist saad kolmapäeval osta PlayStation 5, kuid kõigile konsoole ei jagu

Konsooli kohta, mida kuskil kunagi müügis ei ole, müüb PlayStation 5 üllatavalt hästi.

Rubriiki toetab

10. märtsil algusega kell 12 on Euronicsist võimalik taaskord osta PlayStation 5 mängukonsoole.

Kuigi kolmapäeval tuleb müügile Euronicsi seni suurim PlayStation 5 partii, mis on eelmisest tarnest üle kahe korra suurem, siis tellijatele pannakse jätkuvalt südamele, et konsoole saabub piiratud koguses.

Kolmapäeval on Eestis võimalik osta nii plaadimängijaga kui ka plaadimängijata PlayStation 5 konsoole. Tegemist ei ole eeltellimisega: konsoolid on juba Eestis olemas ning need pannakse pärast tellimuse tegemist kiiremas korras teele.

Erinevalt praegu Eesti e-poodides nähtavatest pea 1000-eurostest hindadest saad Euronicsist PlayStation 5 odavamalt. Plaadimängijaga konsool maksab 550 eurot, plaadimängijata masina eest peab välja käima 450 eurot.

Foto: Sony

Tasub arvestada, et konsoole saab osta ainult Euronicsi e-poest ning jätkuvalt kehtib nõue, et iga klient saab osta ainult ühe konsooli. Konsoolid peaksid klientideni jõudma paari päevaga, kuid pakiautomaati PlayStation 5 tellida võimalik ei ole.

Rohkem infot järgmise Euronicsisse saabuva PlayStation 5 partii kohta leiad siit.

Kolmapäeval on Eestis võimalik PlayStation 5 osta mõistliku hinnaga. Hetkel kasutavad mitmed Eesti edasimüüjad klientide hanitamiseks uut trikki, mis kerigtab PlayStation 5 hinne kõrgele ning mille vastu on keeruline võidelda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.