Mängud

“Fortnite” saab varsti kaks väga olulist uuendust, mis teevad sinu võiduvõimalused paremaks

"Fortnite" peaks varsti uute mängijate jaoks lihtsamaks muutuma.Foto: Epic Games

Lähinädalatel jõuab “Fortnite’i” kaks suuremat uuendust, mis mängu oluliselt muudavad: mängijaid hakatakse kokku sobitama sarnase oskustasemega mängijatega ning “Fortnite’i” lisatakse arvuti kontrollitud tegelased ehk botid.

Esimene suurem uuendus on edasiarendatud matchmaking süsteem, mis toob matšidesse kokku sarnase oskustasemega mängijad. Kui varem võis serveris olla 100 mängija seas nii proffe kui ka uusi tulijaid, siis see peagi muutub. Loodetakse, et nii muutub mäng nauditavamaks nii algajatele kui ka proffidele. See funktsioon jõuab kohale nädala lõpus “Fortnite’i” 10.40 uuendusega.

Teine uuendus, arvuti kontrollitud botid, jõuab kohale oktoobris “Fortnite’i” 11. hooaja algusega. Botid on otseselt seotud eelnevalt mainitud matchmaking süsteemiga: alustavad mängijad kohtavad neid matšides rohkem ja oskuste arenedes lisatakse mängudesse suuremal määral reaalseid inimesi. Arvatakse, et algajatel on nii lihtsam enda oskuseid lihvida.

“Fortnite’i” fännide seas on need muudatused tekitanud omajagu poleemikat. Samas on ka loogiline, et “Fornite’i” arendajad soovivad uutele tulijatele luua vastuvõtlikuma mängukeskkonna, et nad “Fortnite’i” pikemalt mängima jääksid. Midagi sarnast tegi hiljuti ka “EVE Online’i” arendusstuudio.

Uus matchmaking süsteem peaks “Fortnite’i” jõudma veel sellel nädalal. Botid lisatakse mängu oktoobris.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.