Mängud

“Fortnite’i” uus tiimikaaslaste elluäratamise süsteem on “Apex Legendsist” ümber tõstetud

Sellise auto abil saad järgmisest nädalast "Fortnite'is" langenud sõpru lahingusse tagasi tuua. Foto: Epic Games

Järgmisel nädalal lisatakse “Fortnite’i” spetsiaalsed bussid, mis lubavad lahingus langenud meeskonnakaaslasi mängu tagasi tuua.

Epic Games kinnitas Reboot vanide olemasolu uues videos. Tundub, et “Fortnite’i” arendajad on suured “Apex Legendsi” fännid, sest elluäratamise süsteem on peaaegu täielikult sellest mängust üle tõstetud.

Järgmisest nädalast hakkavad “Fortnite’is” langenud mängijad maha jätma reboot carde. Tiimikaaslased, kes soovivad sõpru mängu tagasi tuua, peavad need kaardid kokku koguma. “Apex Legendsi” elluäratamise süsteem toimib täpselt samamoodi.

Kui meeskonnakaaslaste kaardid on üles korjatud, tuleb minna lähima reboot vani juurde ja sellele sõprade kaardid “sisse sööta”. See toob langenud kaaslased mängu tagasi, kuid annab ka teistele mängijatele teada, et vastavat Reboot vani on kasutatud.

Pärast reboot vaniga sõprade lahingusse tagasi toomist ei ole seda mõnda aega võimalik kasutada, kuna buss peab “laadima”. Nii üritatakse vältida olukorda, kus mängijaid tuuakse lõputult tagasi ja matšid venivad väga pikaks.

Tegu on tõepoolest “Apex Legendsiga” peaaegu äravahetamiseni sarnase süsteemiga. Langenud mängijatelt peab üles korjama kindla vidina, selle vidina peab viima kindlasse kohta ja siis endale tähelepanu tõmmates ootama, kuni sõbrad tagasi mängu saabuvad.

Veel ei ole täpselt teada, mis kuupäeval Reboot vanid “Fortnite’i” lisatakse. See peaks juhtuma järgmise nädala jooksul.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.