Mängud

Fotod: leke kinnitab, et Microsofti teine uus konsool on Xbox Series S

Microsofti uue puldi kasutusjuhendis mainitakse veel avalikustamata Xbox Series S-i.Foto: The Verge

Internetti on lekkinud fotod järgmise generatsiooni Xboxi mängupuldist, mille kasutusjuhend mainib, et pult töötab lisaks Xbox Series X-ile ka Xbox Series S-iga.

Erinevalt seni näidatud musta värvi Microsofti järgmise põlvkonna mängupultidest on lekkinud fotodel nähtav pult valge. Kasutusjuhendis mainitakse, et lisaks Xbox Series S-ile ja X-ile töötab pult ka ka arvutil ning Androidi ja Apple’i nutiseadmetel.

Veel ametlikult avalikustamata Xbox Series S-ist peaks saama odavam alternatiiv Microsofti järgmise generatsiooni konsoolide lipulaevale Xbox Series X-ile. Kuulu järgi ei ole see masin nii võimas kui Xbox Series X. Series S-i sees on väidetavalt Ryzeni protsessor ja 16 GB mälu, mis on jagatud RAMi ja VRAMi vahel. Veel ei ole teada, millist graafikaprotsessorit Series S kasutab.

Uue puldi lekitanud Twitteri kasutaja Zak S sotsiaalmeediast võib leida ka pilte, kus võrreldakse kõrvuti praeguse ja järgmise generatsiooni Xboxi mängupulte. Disain on suuresti sarnane, kuid uus pult on vanemast natukene suurem ning erinevate noolenuppudega. Samuti on Series X-i/S-i puldil näha uut Share nuppu.

Xbox Series X jõuab müügile aasta lõpus. Veel ei ole teada, millal Xbox Series S poodidesse jõuab.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.