Mängud

Fotod: lekkinud pildid näitavad detailselt, milline järgmine Xbox tegelikult välja näeb

Lõpuks ometi!.Foto: Microsoft

Microsofti siseeluga kursis olevatest allikatest on internetti lekkinud fotod, millel on näha aasta lõpus ilmuvat Xbox Series X-i nii eest kui ka tagant.

Lekkinud fotod leidis Neogafi ja ResetEra foorumitest üles tehnikaajakirjanik ning Xbox Insider programmi liige Brad Sams, kes pildid enda Twitteri kontole postitas.

Xbox Series X-i tagakülg.Foto: The Verge

Konsooli tagaküljel on ventilatsiooniavade vahel näha optilise audio ühendus, üks HDMI-pesa, kaks USB-A ühendust ning Etherneti kaabli ja vooluadapteri pesad. Samsi sõnul kasutatakse laiemat ristkülikukujulist pesa diagnostikaks ja lõplikult konsoolilt seda tõenäoliselt ei leia.

Ära on ka märgitud, et tegu on prototüübiga, millest annab aimu ka kirje Xbox Product Name Placeholder.

Järgmise Xboxi esikülg.Foto: The Verge

Xbox Series X-i prototüübi esikülg näeb välja sarnane juba varasemalt nähtule. Olemas on füüsilise meedia ava ja üks USB-sisend, kuid mitte palju muud. Tasub meeles pidada, et tegu on prototüübiga ja konsooli lõplik disain võib veel mõneti muutuda, kuid mitte drastiliselt – järgmine Xbox on juba sellisel kujul ametlikult välja kuulutatud.

Tundub, et lekete laviin on viimasel ajal hoo sisse saanud. Hiljuti lekkis suurel hulgal infot ka PlayStation 5 kohta, kus mainiti muuseas, et konsool avalikustatakse veebruari alguses ja ilmub oktoobris. Räägiti ka hinnast ja koos konsooliga müügile jõudvatest mängudest.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.