Mängud

Fotod: müügile tuli 1750-eurone videomängujope, mis müüdi hetkega läbi

Foto: ACRONYM

Rubriiki toetab

Äsja tõi rõivafirma ACRONYM müügile 1750 eurot maksva jope, mis on inspireeritud eelmisel aastal ilmunud PlayStation 4 mängust “Death Stranding”. Kuigi hind on krõbe, siis täna jopet enam osta ei saa, sest see on täielikult välja müüdud.

ACRONYMi riideesemete jaoks ei ole pea 2000-eurone hinnasilt ebatavaline ja tavatu ei ole ka see, et firma joped on ostjate seas populaarsed. Aga siiski, 1750 eurot jope eest tundub… liiast. Eriti masukuristiku äärel seistes.

Foto: ACRONYM

Tegu ei ole täiesti originaalse ja uue jopega, vaid ACRONYMi juba eksisteeriva mudeli J1A-GT edasiarendusega, millele on lisatud erinevaid “Death Strandingu” peategelase riietusele omaseid elemente. Näiteks üks rinnatasku on muudetud erkkollaseks, markeerimaks kohta, kus mängus asuks klaaspurki pistetud beebi. Jah, “Death Stranding” on veider mäng.

“Death Strandingu” looja Hideo Kojima ja ACRONYMi koostöö oli kahepoolne. Mitmed “Death Strandingus” nähtavad riideesemed olid disainitud “ACRONYMi toodete põhjal ning kalleid jopesid tootva firma kaasasutajal Errolson Hughil oli mängus ka väike roll.

Foto: ACRONYM

“Death Stranding” on “Metal Gear Solidi” looja Hideo Kojima uusim mäng, kus postapokalüptilises tulevikus on vabas õhus liikumine ohtlik, mistõttu maa alla rajatud linnade elanikud sõltuvad kulleritest, kes ohtu trotsides asulate vahel kaupa liigutavad. Mängija kehastab ühte sellist kullerit.

Foto: ACRONYM
Foto: ACRONYM

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.