Mängud

Fotod: peagi saad ööbida retrokonsooli meenutavas videomänguhotellis

Me ei tahtnud Atari hotelle, aga siin me ometi oleme.Foto: Wikipedia

Kui sina oled üks nendest inimestest, kes tahab puhkusel olles kodus videomängude mängimise asemel hotellis videomänge mängida, siis meil on sulle häid uudiseid – USA-sse reisides saad peagi ööbida legendaarse konsoolitootja Atari majutusasutuses.

Hotellides peaks saama nautida nii uuemaid kui ka vanemaid mänge. (C) Foto: (C) PCGamer
Hotellides peaks saama nautida nii uuemaid kui ka vanemaid mänge. Foto: Atari

Atari plaanib koos uute “Teismeliste ninjakilpkonnade” filmide produtsendi Napolen Smith III abiga Ühendriikidesse ehitada kaheksa videomänguhotelli, kus saavad kokku klassikaline retrohõng ja modernsus.

Lubatakse, et hotellides on olemas sobivaid lahendusi igas vanuses ja erinevate eelistustega mängijatele. Veel ei ole teada, mida see täpselt endast kujutab, kuid lubatud on uuenduslikke virtuaal- ja liitreaalsuslahendusi.

Näiteks selle pildi põhjal otsustades saab Atari hotellides olema võimalik katusel vabas õhus “Donkey Kongi” mängida. Okei, miks ka mitte.

“Donkey Kongi” katusepeod kõlavad ju täitsa lõbusalt. Foto: Atari

Linnad, kus saab olema võimalik Atari hotellides öö mööda saata, on Las Vegas, Denver, Chicago, Austin, Seattle, San Francisco, San Jose ja Phoenix. Esimesed hotellid plaanitakse valmis ehitada veel sellel aastal.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.