Mängud

Fotod: PlayStation 5 on võrreldes teiste konsoolidega tohutult suur

PlayStation 5 suuruse üle on internetis juba usinalt nalja visatud.Foto: imgur

Sony avalikustas hiljuti PlayStation 5 disaini, kuid esimeste piltide põhjal on keeruline aimu kui palju ruumi see teleka all võtma hakkab. Tuleb välja, et palju. Ikka väga palju.

Kuigi PlayStation 5 ja Xbox Series X ei ole veel koos pildile sattunud, siis USB-portide ja plaadimängijate avade suuruste põhjal on üritatud selgeks teha Sony konsooli mõõtmeid. Tehnikakanali HDTVtest üks eesvedajaid Amad Fairclough jõudis näiteks sellise tulemuseni:

Mäletate, kui rohmakas Xbox Series X (vasakult teine) välja kuulutati, siis seda võrreldi muuseas suure külmkapiga? Nagu näha, siis PlayStation 5 (paremalt teine ja kolmas) on peajagu kõrgem nii praeguse kui ka eelmise põlvkonna Xboxidest ja PlayStationitest.

Alloleval pildil on ritta pandud veel suurem hulk mängukonsoole. Sellest võrdlusest selgub, et Sony uusima konsooli mõõtmed teevad silmad ette isegi kurikuulsalt hiiglaslikule PlayStation 3-le.

PlayStation 5 kerkib teistest mängumasinatest kõrgemale. Foto: GREBO7

Sarnaselt Xbox Series X-ile on ka PlayStation 5 disaini keskne osa jahutus. Tegu on varasematest konsoolidest oluliselt võimsama masinaga ning pidev jahutav õhuvool peab olema kogu aeg tagatud. See tähendab aga, et koos PlayStation 5-ga pead võib-olla ostma teleka alla ka avaramate riiulitega kapi. Sony järgmine konsool tuleb tohutu.

PlayStation 5 hinda me veel ei tea, kuid hiljutine Amazoni leke võib aimu anda, kui palju hakkavad maksma Sony järgmise mängumasina mõlemad versioonid.

Hiljuti kuulutati välja ka suur hulk mänge, mis ilmuvad PlayStation 5 peale. Nende mängude uusi ja uhkeid treilereid näed siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.