Mängud

Fotod: selle eriti uhke mänguritooli eest pead välja käima üle 1300 euro

Jah, selline näeb välja üks 1300-eurone tool.Foto: Herman Miller/Logitech

Rubriiki toetab

Kas sul on juba olemas 2000-eurone arvuti ja laual 1500-eurone monitor, aga sa istud ikka matsi kombel mingil odaval taburetil? Siin sinu võimalus seda muuta – nüüd on olemas mänguritool, mille hinnaks on 1331 eurot.

Eesti keskmine palk on veidi üle 1400 euro, nii et kui sa selle summa igakuiselt kätte saad, siis on ju kõik okei – saad osta uhke tooli ja veidi üle 100 euro jääb veel kätte ka. Ela nagu kuninga kass!

Foto: Herman Miller/Logitech

Tundub, et 1300-eurone mänguritool on tõepoolest kuningliku istmiku vääriline. See pärineb ilmakuulsalt kontoritarvete loojalt Herman Millerilt, kes on appi võtnud Logitechi, et koos ehitada võimas tool, mis võtab arvesse mängufänni kõiki vajadusi.

Tooli seadistust saab oma äranägemise järgi kalibreerida seitsmest erinevast punktist. Seljatuge on võimalik paika sättida täpselt nii, et see vastab sinu rühile ja selgroole. Olemas on ka spetsiifiline polster, mis tagab, et istujal palav ei hakkaks, ja miski nimega Dynamic Pixel Circulation, mis peaks aitama istuja massi tooli pinnal ühtlaselt jaotada.

Foto: Herman Miller/Logitech

Lisaks kõigele sellele näeb kallis tool välja nagu futuristlik kosmoselaev. See on vast ka mõistlik – tavalise IKEA tabureti eest ei viitsi keegi 1300 eurot välja käia. Tõsi, tegu on väga kalli tooliga, kuid samas ei saa ju väita, et see ei oleks stiilne.

Nüüd siis tead, mida sel aastal jõuluvanalt küsida. Pühad on veel küll kaugel, aga selle tooli jaoks peab tõenäoliselt isegi jõulumees natukene aega raha kõrvale panema.

Foto: Herman Miller/Logitech
Foto: Herman Miller/Logitech

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.