Mängud

“GTA V” uus kasiino on vastuoluline, kuid mängijatele meeldib see väga

Kes oleks osanud ette näha, et hasartmängud tekitavad hasarti?Foto: kuvatõmmis

“GTA V” mitmikmängus “GTA Online” avati hiljuti kasiino, mis on tekitanud vastakaid reaktsioone. Olenemata vastuoludest on virtuaalne mängupõrgu mängijate seas ülipopulaarne.

Rockstari info kohaselt on uhiuus kasiino “GTA V” alaliselt kõrge mängijate veel suuremaks paisutanud. Nii kõrgeid mängijanumbreid ei ole nähtud alates 2013. aastast, mil “GTA V” ilmus.

Täpset mängijate arvu ei avaldatud, kuid kui arvestada, et “GTA V” on kuue aasta jooksul müüdud üle 110 miljoni koopia, siis on virtuaalses mängupõrgus raha tuulde loopivate kasutajate arv tõenäoliselt arvestatav.

“GTA V” kasiino tekitas poleemikat sellega, et mängus, mis on saadaval ka alaealistele, on võimalik hasartmängude mängimiseks osta pärisraha eest virtuaalseid žetoone. Mängupõrgu läheb vastuollu paljude riikide hasartmänguseadustega, kus kasiino funktsionaalsus on oluliselt piiratud.

Eestis on kasiino avatud ja mängida saavad kõik soovijad. Siiski uurisime hiljuti maksu-ja tolliametilt, kas mäng rikub kohalikke hasartmänguseadusi või mitte.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.