Mängud

Hakka “Red Dead Redemption 2” tohutult suurt arvutiversiooni juba praegu alla tirima

Hakka mängu juba aegsasti alla tirima.Foto: Rockstar Games

“Red Dead Redemption 2” arvutiversioon ilmub 5. novembril, kuid juba praegu on võimalik mäng enda arvutisse alla tirida. Kesisema internetiühendusega mängijad peaksid seda võimalust kindlasti kasutama, sest mäng on kolossaalne.

Kõvakettale peab “Red Dead Redemption 2” tarvis varuma 110GB vaba ruumi. Seda on korralikult rohkem kui nõuavad mängu konsooliversioonid, mis nõudsid umbes 90GB kettaruumi. Kõiki arvutiversiooni uuendusi arvesse võttes on lisandunud gigabaidid ka igati loogilised.

“Red Dead Redemption 2” arvutiversiooniga tuleb kaasa mitmeid tehnilisi uuendusi. Lubatakse krõbedamat graafikat, HDR tuge, võimalust kuvada 4K-st kõrgema resolutsiooniga pilti ja lahtilukustatud kaadrisagedust.

Lisaks tehnilistelel uuendustele saab arvutiversioon ka värsket sisu. Mängu lisatakse kolm uut pearahamissiooni, uus aarete kaarte ja bandiidiurkaid, kust kurjameid välja lüüa.

Uus on ka missioon “To the Ends of the Earth”, mis paneb mängija erinevate auhindade nimel taimi koguma. “Red Dead Online’ist” tuuakse arvutiversiooni üle ka uusi relvi ja hobuseid.

Siit näed, kas sinu raal on piisavalt võimas, et “Red Dead Redemption 2” taltsutamisega hakkama saada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.