Mängud

Häkkerid on hädas: “Apex Legendsis” sohki teha on lihtsalt liiga keeruline!

"Apex Legendsit" tabas uus suur bännilaine.Foto: Respawn Entertainment

Viimasel ajal on “Apex Legendsi” arendusstuudio Respawn Entertainment mängust suurel hulgal mängijaid ära bänninud. Uue konto loomine ja ruuteri tehniliste näitajate muutmine ei aita, vaid toob kaisa uue bänni.

Mitmed mängijad kommenteerivad Redditis, et nende kontod on pärast häkkide kasutamist kinni pandud. Tavaliselt luuakse sellises olukorras lihtsalt uus konto või muudetakse näiteks ruuteri IP aadressi, kuid see ei aita.

Häkkerid, kelle kontod on “Apexist” juba korduvalt eemaldatud, ei ole senini täpselt aru saanud, kuids Respawn neile jälile saab. Näiteks üritab siin üks häkkija “Apexi” turvasüsteemidest jagu saada, kuid annab siis alla ja hakkab hoopis kalastusmängu mängima.

Häkkerid on “Apex Legendsi” turvasüsteemidega hädas.Foto: ResetEra/Eurogamer

Märtsi alguses bänniti “Apex Legendsist” 355 000 sohitegijat ja tõenäoliselt on nüüd oodata järgmist suuremat bännilainet.

Hiljuti lekkisid 5 uut relva, mis tulevikus tõenäoliselt “Apexisse” lisatakse. Lisaks ehmatas mängijadid “Apexi” viimane uuendus, kuna hetkeks tundus, et raske tööga teenitud saavutused on kaduma läinud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.