Mängud

Hetkel on tasuta arvutimäng, mille taga on ajaloo edukaim ühisrahastuskampaania

Ühisrahastuses üle 300 miljoni dollari koguda on pehmelt öeldes fenomenaalne saavutus.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Alates 20. novembrist kuni 2. detsembrini on võimalik tasuta proovida kosmosemängu “Star Citizen”, mis on maha saanud eriti muljetavaldava rekordiga – ühisrahastusega on aastate jooksul kogutud üle 300 miljoni dollari.

“Star Citizen” on meeletult ambitsioonikas kosmosemäng, mille arendus algas 2011. aastal, kuid mis ei ole ikka veel ametlikult ilmunud. Mängu arendus käib jätkuvalt, kuigi juba on võimalik proovida “Star Citizeni” erinevaid osiseid.

Tegu on ilmaruumis toimuva hiiglasliku online-mänguga, kus on võimalik saada galaktiliseks kaupmeheks, kaasa teha kosmoselahingutes ja astuda veel mitmetesse erinevatesse rollidesse. Olemas on ka esimese isiku vaates tulistamismängu element. “Star Citizen” kutsub neid erinevaid mängulaade mooduliteks, mis peaksid ühel päeval moodustama terviku.

Hetkel on töös ka “Star Citizeni” üksikmängulaad, kus teevad kaasa mitmed maailmakuulsad näitlejad nagu Gillian Andersen, Mark Strong, Andy Serkis, Gary Oldman ja paljud teised.

20. novembril algas “Star Citizenis” mängusisene üritus Intergalactic Aerospace Expo 2950. Põhimõtteliselt on tegu virtuaalse kosmoselaevade näitusega, kus avalikustatakse uusi laevu ja värsket infot ja jagatakse mängijate kosmoselaevadele auhindu. Selle ürituse ajal on võimalik mängu ka täiesti tasuta proovida.

“Star Citizeni” tasuta alla tirimiseks pead esimese asjana minema mängu kodulehele ja ennast kasutajaks registreerima.

Muide, pragu ühe teise kosmosemängu endale tasuta päriseks. Tegu on ühe suurima videomänguga, mis eales loodud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.