Mängud

Hinnatõus on kohal: uus “Call of Duty” maksab PlayStation 5 ja Xbox Series X-i peal 70 eurot

Uue generatsiooni "Call of Duty" tuleb krõbedama hinnaga.Foto: Activision

“Call of Duty” mängude levitaja Activision kinnitas, et novembris ilmuv “Call of Duty: Black Ops Cold War” maksab PlayStation 5 ja Xbox Series X-i peal 70 eurot.

See tähendab, et uus “Call of Duty” on samuti aasta lõpus ilmuva korvpallimängu “NBA 2K21” kõrval teine mäng, mille järgmise generatsiooni versioon saab külge krõbedama hinna.

Selles ei ole iseenesest midagi üllatavat. Seoses järgmise generatsiooni konsoolide saabumisega on juba mõnda aega räägitud mängude hinnatõusust ja tegelikult ei ole see halb asi.

Kõik siiski kohe hindu kergitama ei kiirusta. Näiteks Ubisoft on maininud, et stuudio sellel aastal ilmuvad suuremad mängud maksavad veel 60 eurot.

“Call of Duty: Black Ops Cold War” ilmub ka praeguse generatsiooni konsoolide peale ja kui sa soovid hiljem osta sellele versioonile PlayStation 5 ja uue Xboxi uuenduse, siis seda saab teha PlayStationi ja Xboxi e-poodidest.

Uue “Call of Duty” järgmise generatsiooni uuenduste ümber on üsna palju segast, mistõttu on Activision loonud mängu eri versioonide lahtiseletamiseks pika ja põhjaliku veebilehe.

Siit selgub näiteks, et kui ostad “Black Ops Cold Wari” füüsilise koopia PS4 peale, siis saad seda plaati kasutada ka PS5-ga ja osta juurde järgmise generatsiooni uuenduse. Kuid Xbox One’i füüsilise koopia ostjatele see ei kehti – One’i plaat Series X-is ei tööta.

“Call of Duty: Black Ops Cold War” ilmub 13. novembril. Selles ajaaknas peaksid ilmuma ka järgmise põlvkonna konsoolid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.