Mängud

Hullumeelsus: videomängutegelast meenutav kananagits on müügis enam kui 40 000 euroga

40 000 eurot kananagitsa eest? Miks ka mitte.Foto: eBay kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Ostu-müügi portaalis eBay on enampakkumisele pandud kananagits, mis meenutab tegelast tohutult populaarsest videomängust “Among Us”. Praeguseks on nagitsa hind tõusnud 50 100 dollarini ehk umbes 41 000 euroni.

McDonaldsi einest pärit kananagits ilmus eBaysse eelmisel reedel ning enampakkumine lõpeb juba homme. Müüja toob välja, et kuna tegu on toiduga, mis rikneb keskmiselt 14 päevaga, siis ostja saab hinnalise nagitsa kätte enne kahe nädala möödumist.

Ostjale ei saadeta nagitsat lihtsalt niisama paari salfaka sisse mässituna. Müüja toob välja, et transportimise ajaks nagits külmutatakse ning pannakse vaakumkotti, et see oleks uue omanikuni jõudes ikka veel värske.

Tore näha, et tagasiside on nii positiivne! Foto: kuvatõmmis

Nagitsa hinna on astronoomilistesse kõrgustesse kergitanud asjaolu, et see meenutab tegelast ülimenukast videomängust “Among Us”. Mäng ilmus juba 2018. aastal, kuid saavutas tohutu populaarsuse mullu, mil mitmed tuntud striimijad seda koroonapandeemia ajal mängima hakkasid. Hetkel on tegu maailma ühe populaarseima videomänguga.

Kas “Among Usi” populaarsusest piisab, et õigustada ühe enam-vähem äratuntava kujuga kananagitsa eest enam kui 40 000 euro välja käimist? Tõenäoliselt mitte. eBay tootelehel on ka eraldi välja toodud, et Eestisse nagitsat võib-olla tarnida ei saagi.

Targem oleks seega 40 000 eurot hoopis Eestis mõnes mäkis nagitsate peale laiaks lüüa. Kes teab, ehk satud nii päris mitme tuntud tegelasi meenutava nagitsa otsa, mille saad hiljem väikese varanduse eest maha müüa.

Muide, kui tahad proovida, mida “Among Us” endast kujutab, siis praegu saad selle endale tasuta päriseks.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.