Mängud

Huvitav tööpakkumine: miljonär otsib inimest, kes korraldaks erasaarel reaalse Battle Royale mängu

Tundmatu rikkur tahab "Fortnite'i" reaalsuseks muuta. Foto: Epic Games

Tundmatuks jääda sooviv rikkur otsib mängujuhti, kes korraldaks erasaarel Battle Royale mängu, millest võtaksid osa 100 reaalset inimest. Võitja saaks auhinnaks 100 000 Inglise nael.

Just selline pakkumine esitati firmale nimega Hush Hush, mis reklaamib ennast maailma ühe luksuslikuma ostlemiskeskkonnana. Anonüümne miljonär otsib organisaatorit, kes aitaks läbi viia 3-päevast Battle Royale lahingut.

Tegu ei ole siiski võitlusega surmani. Mängijad kasutaksid õhupüsse ja puutetundlikke kehakatteid, mis registreeriksid tabamused ja saaksid aru, kui keegi on “surma saanud”. Võistlus toimuks erasaarel ja kestaks kolm päeva. Iga päev plaanitakse mängida 12 tundi ööd saadetakse mööda vabas looduses. Söök, jook ja muu varustus tuleks korraldajate poolt.

Otsitav mängujuht hakkab saama palka 1500 naela päevas. Eeldatakse, et projekt kestab kuus nädalat, seega on pooleteise kuuga võimalik teenida 45 000 naela. See ei ole üldse halb teenistus.

Hush Hushi asutaja Aaron Harpin räägib, et anonüümne idee autor on suur Battle Royale’i fänn ja soovib selle kontseptsiooni nii ohutult kui võimalik reaalsesse ellu ümber tõsta. Kui esimene võistlus osutub edukaks, plaanib miljonär teha enda Battle Royale võistlusest iga-aastase sündmuse.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.