Mängud

Internetis müüakse PlayStation 5 konsoole uskumatult kõrgete hindadega

PlayStation 5 mängukonsoolid on eriti kõrges hinnas.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Eestis ilmub PlayStation 5 19. novembril, kuid mitmel pool mujal saabus Sony uus mängumasin müügile 12. novembril. See on kaasa toonud olukorra, kus oksjonikeskkonnas eBay müüakse PlayStation 5 konsoole hiiglasliku juurdehindlusega.

Ühendriikides maksavad PlayStation 5 plaadimängijaga ja plaadimängijata versioonid vastavalt 499 ja 399 dollarit. eBays kerkivad aga füüsilise meedia mängijaga konsooli hinnad kuni 2000 dollarini.

Sellest kõrgemat hinda meie veel näinud ei ole, kuid ka teised pakkumised on ülimalt kallid. Tundub, et PlayStation 5 eest ei peeta paljuks küsida 1700-1900 dollarit, kuid leidub ka odavamaid pakkumisi – näiteks võib konsooli kätte saada ka “kõigest” 900 dollariga.

Üks odavamaid eBays saadaval olevaid PlayStation 5 konsoole maksab 564 dollarit. Tegu on digitaalse konsooliga, mille saaksid Eestist ikka odavamalt kätte, kuid vähemalt ei ole selle pakkumise puhul tegu neljakordse juurdehindlusega.

Muide, ka Microsofti uue põlvkonna konsooli Xbox Series X-i müüakse eBays uhke juurdehindlusega, kuid siin hinnad PlayStation 5 tasemele ei küündi. Kõike kallim Series X, mida meie märkasime, oli müügis 1500 euroga.

Ei, PlayStation 5 eest ei ole mõistlik maksta 2000 dollarit.

PlayStation 5 ilmub Eestis 19. novembril ning sel kuupäeval saavad kiiremad seda ka Elisa e-poest osta. Meie kirjutame oma PlayStation 5 arvustuses, et tegu on muljetavaldava masinaga, kuid kõik siiski roosiline ei ole.

Tasub meeles pidada, et PlayStation 5 on väga suur masin ning sul võib vaja minna uut telekalauda, et see korralikult ära mahutada. Konsooli suurusest annab aimu ka meie fotolugu, kus PlayStation 5 karbist välja võtame.

Kui sa ei ole veel kindel, milline uue põlvkonna mängukonsool on parim, siis loe meie PlayStation 5, Xbox Series X-i ja Xbox Series S-i võrdlust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.