Mängud

Jah, sul on võimalik PlayStation 5 värvi oma äranägemise järgi muuta

Vähemalt praegu pead veel leppima valge PlayStation 5-ga.Foto: PlateStation

Rubriiki toetab

Sony on meile seni näidanud ainult valgeid PlayStation 5 konsoole, kuid mis siis kui see värv sulle ei meeldi? Sellele probleemile on mõelnud veebipoe PlateStation loojad, kes on hakanud müüma erinevates toonides PlayStation 5 ümbriseid.

Hetkel pakub PlateStation viies erinevas toonis PlayStation 5 ümbriseid: mattmust, kirsipunane, indigosinine, džunglikamo ja kroom. Kõikide ümbriste hinnad on 34,95 eurot ja ümbriseid saab osta nii digitaalsele kui ka plaadimängijaga konsoolile.

Sel pildil peaks olema kamoümbrisega PlayStation 5, aga paraku ei ole siin midagi näha… Foto: PlateStation

Alates PlayStation 5 avalikustamisest on mitmed fännid huvi tundnud, kas Sony kavatseb pakkuda lumivalge ümbrisega konsoolile erinevaid alternatiive. Hiljuti avalikustatud PlayStation 5 dekonstrueerimisvideost selgus, et konsooli ümbriseplaate on võimalik eemaldada üsna lihtsalt. See pani fännid spekuleerima, et tõenäoliselt tulevad müügile ka alternatiivse disainiga ümbrised.

PlateStatoni pakutavad ümbrised on küll kaunid, kuid see on tõenäoliselt alles algus. Asjaolu, et PlayStation 5 ümbriseid saab nii lihtsasti vahendada tähendab, et tõenäoliselt näeme tulevikuks ka erinevate mängude teemalisi ümbriseid. Lisaks sellele saab olema 3D printerite omanikel võimalik luua ka unikaalseid isetehtud konsooliümbriseid.

Tasub meeles pidada, et PlateStationi näol ei ole tegu Sony ametliku koostööpartneriga.

Välja saab vahetada PlayStation 5 ülemise ja alumise ümbrise. Foto: PlateStation

PlayStation 5 tuleb Eestis müügile 19. novembril. Tegu on tohutult suure mängukonsooliga ning Sony selgitas hiljuti, miks see masin nii hiiglaslik on. Räägiti ka mängudest, mis PlayStation 5 peal kindlasti ei tööta.

Sa pole veel kindel, kas sulle sobib PlayStation 5 või hoopis mõni uus Xbox? Siis viska pilk peale meie põhjalikule võrdlusele, mis muudab selle valiku tegemise lihtsamaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.