Mängud

Järgmine “Gran Turismo” on juba töös ja see ilmub PlayStation 5 peale

Seeria uusim mäng "Gran Turismo Sport" ilmus 2017. aastal.Foto: Kotaku

“Gran Turismo” automängude seeria looja Kazunori Yamauchi kinnitas, et töö järgmise mängu kallal juba käib ning järgmise generatsiooni PlayStationi abil suudetakse luua ennenägematuid VR lahendusi.

Yamauchi sõnul vaadatakse järgmist mängu arendades nii minevikku, olevikku kui ka tulevikku, et luua kõige terviklikum “Gram Turismo” mäng eales.

Kuigi 2017. aastal ilmunud “Gran Turismo Sporti” ei võetud vastu kõige soojemalt, arvab Yamauchi, et kõikidest seeria mängudest on just selles teoses autode juhitavus kõige realistlikum. Veel on ta uhke “Sporti” mitmikmängulahenduste üle.

“Gran Turismo 7” puhul plaanitakse neid tugevusi ära kasutada, kuid panna samas ka rohkem rõhku üksikmängijale suunatud sisule, mida ei olnud paljude arvates “Sportis” piisavalt.

Kuna järgmise generatsiooni konsoolid peaksid ilmuma 2020. aastal, siis on tõenäoline, et “Gran Turismo 7” ilmub PlayStation 5 peal. Küsimusele, kuidas plaanitakse uue konsooli võimsust ära kasutada, vastas Yamauchi, et kavatsetakse luua uuenduslikke VR lahendusi.

Veel ei ole teada, milla “Gran Turismo 7” ilmub. Ei oleks üllatav, kui see jõuaks poelettidele samal ajal, kui PlayStation 5.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.