Mängud

Järgmise aasta kõige igavam videomäng sunnib sind kuus tundi ühe koha peal passima

Juba sellest mängust mõeldes tuleb uni peale.Foto: kuvatõmmis

“Airplane Mode” kõlab nagu videomäng, mis võiks endas peita näiteks head lennundussimulaatorit või taevalaotustes toimuvat märulit, kuid ei. Tegu on mänguga, mis asetab mängija tursmiklassis lendava reisija ebamugavasse tooli lihtsalt istuma nii kauaks, kuni lennuk maandub. See on kõik.

Päriselt ka. Lennukit ei tulistata vahepeal tulnukate poolt alla või ei kaaperdata ajas rändavate terroristide poolt. Sa lihtsalt istud 6 tundi üle ookeani lendava lennuki turismiklassis ja üritad mitte igavusse surra.

See ei ole lihtne, kuid sul on paar abimeest. Näiteks ekraanilt saab vaadata lennuki enam-vähem täpset asukohta, tellida saab sööke ja jooke, võimalik on lahendada ristsõna, kuulata muusikat ja lugeda raamatut. Filmidest on olemas 1930date aastate kultusklassikud.

Vähemalt meelitab “Airplane Mode” videomängufänne raamatuid lugema.Foto: kuvatõmmis

Kuid see pole veel kõik, sest arendajad lubavad, et iga mängija lennureis saab olema omanäoline. Näiteks võib lennuk hiljaks jääda, WIFI võib ära minna, kellegi laps võib valjult nutma hakata või tekib hoopis turbulents. Need verdtarretavad kogemused juhtuvad erinevate mängijate jaoks aga erinevatel hetkedel, seega põhjust “Airplane Mode’i” korduvalt läbi teha on ju küllaga.

“Airplane Mode” tundub kõige igavam asi eales ja ma ei jõua ära oodata, millal seda ise proovida saan. Mängu lehekülg on Steamis juba olemas ja seal lubatakse, et “Airplane Mode” jõuab kohale millalgi järgmisel aastal.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.