Mängud

Juba niigi hiiglaslik PlayStation 5 oli algselt veel suurem

PlayStation 5 on umbes ühe corgi suurune, juhuks kui keegi peaks teada tahtma.

PlayStation 5 on kõige suurem mängukonsool, mis eales loodud, kuid Sony disainer Yujin Morisawa väitis The Washington Postile antud intervjuus, et disainiprotsessi alguses oli konsool veel suurem.

PlayStation 5 tohutute mõõtmete põhjuseks on konsooli jahutussüsteem. Selleks, et hoida konsooli vaiksena ja vältida ülekuumenemist on PlayStation 5 sees üks suur ventilaator, mis paisutab selle Xbox Series X-ist ja muudest konsoolidest oluliselt suuremaks.

Morisawa sõnul plaanis Sony algselt turule tuua veel suurema mängukonsooli. Ta väidab, et disainiprotsessi alguses oli PlayStation 5 jahutusest tulenevate probleemide leevendamiseks veel suurem, kuid lõpuks sai ta siiski korralduse konsooli mõõtmeid kahandada.

Minu telekalaua riiulitesse PlayStation 5 ära ei mahu.

Morisawa ei avalda, kui suur algne PlayStation 5 oli, kuid arvestades lõpliku konsooli mõõtmeid, siis see pidi olema ikka korralik hiiglane.

Lõplikku PlayStation 5 Morisawa liiga hiiglaslikuks ei pea. Tema sõnul on Sony uusim mängukonsool nüüd ideaalsete mõõtmetega ja tema ei muudaks selle juures midagi.

Meie oleme juba PlayStation 5 karbist välja võtnud ja seda ka proovinud. Arvame, et tegu on muljetavaldava masinaga, kuid kõik ei ole ideaalne. Kui tahad Eestis PlayStation 5 osta, siis 19. novembril on sul selleks võimalus.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.