Mängud

Juba niigi hiiglaslik PlayStation 5 oli algselt veel suurem

PlayStation 5 on umbes ühe corgi suurune, juhuks kui keegi peaks teada tahtma.

Rubriiki toetab

PlayStation 5 on kõige suurem mängukonsool, mis eales loodud, kuid Sony disainer Yujin Morisawa väitis The Washington Postile antud intervjuus, et disainiprotsessi alguses oli konsool veel suurem.

PlayStation 5 tohutute mõõtmete põhjuseks on konsooli jahutussüsteem. Selleks, et hoida konsooli vaiksena ja vältida ülekuumenemist on PlayStation 5 sees üks suur ventilaator, mis paisutab selle Xbox Series X-ist ja muudest konsoolidest oluliselt suuremaks.

Morisawa sõnul plaanis Sony algselt turule tuua veel suurema mängukonsooli. Ta väidab, et disainiprotsessi alguses oli PlayStation 5 jahutusest tulenevate probleemide leevendamiseks veel suurem, kuid lõpuks sai ta siiski korralduse konsooli mõõtmeid kahandada.

Minu telekalaua riiulitesse PlayStation 5 ära ei mahu.

Morisawa ei avalda, kui suur algne PlayStation 5 oli, kuid arvestades lõpliku konsooli mõõtmeid, siis see pidi olema ikka korralik hiiglane.

Lõplikku PlayStation 5 Morisawa liiga hiiglaslikuks ei pea. Tema sõnul on Sony uusim mängukonsool nüüd ideaalsete mõõtmetega ja tema ei muudaks selle juures midagi.

Meie oleme juba PlayStation 5 karbist välja võtnud ja seda ka proovinud. Arvame, et tegu on muljetavaldava masinaga, kuid kõik ei ole ideaalne. Kui tahad Eestis PlayStation 5 osta, siis 19. novembril on sul selleks võimalus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.