Mängud

Juulis saavad PlayStation Plusi tellijad tavapärasest rohkem tasuta mänge

"Erica" on omapärane segu filmist ja videomängust.Foto: Sony

Rubriiki toetab

PlayStation Plus tähistab kümnendat sünnipäeva ja seetõttu ootab teenuse tellijaid ees tore üllatus – juulis saab tavapärase kahe tasuta mängu asemel alla tirida kolm tasuta teost.

Esimene tasuta mäng, mille PlayStation Plusi tellijad alates 7. juulist lisatasuta alla tirida saavad on “NBA 2K20”. Tegu on eelmisel aastal ilmunud kossumänguga, millesse arvustajad hellalt ei suhtunud. Sellegipoolest purustas uusim “NBA” mitmeid müügirekordeid.

Veel pakutakse tasuta “Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebrationit”. See on 2016. aastal ilmunud teine mäng uues “Tomb Raideri” triloogias, millega tulevad kaasa ka kõik allalaetavad lisad. Lara Croft seikleb seekord Siberis, kus ajab müütilise kadunud linna jälgi.

Kolmas mäng, mille PlayStation Plusi tellijad saavad juunis tasuta alla tirida on midagi teistsugust. Selleks on põnevik “Erica”, mis on segu videomängust ja filmist – sündmustik on üles filmitud kaamerate ja reaalsetest inimestest näitlejatega pärismaailmas, kuid mängija saab otsustada, mida ja kuidas tegelased teevad. Kriitikutele “Erica” meeldis, nii et proovi järgi – äkki meeldib sulle ka.

Juulikuu PlayStation Plusi mänge saab alla tirida alates 7. juulist kuni 3. augustini. Hetkel veel on PlayStation Olusi tellijatele lisatasuta saadaval “Call of Duty: WWII” ja “Star Wars Battlefront II”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.