Mängud

Ka sina saad osaleda “Fortnite’i” maailmameistrivõistlustel, kus mängitakse 30 miljoni dollari peale

Osale, et võita igavene au ja kuulsus! Ja muidugi hunnikute viisi raha.Foto: Epic Games

13. aprillil algavad “Fortnite’i” maailmameistrivõistlused, mille auhinnafond on 30 miljonit dollarit. Sellele eelneb 10 nädalat kvalifikatsioone, kus igal nädalal mängitakse miljonile dollarile.

Suurfinaalile eelneb 10 nädalat kestev kvalifikatsiooniturniir, mis algab 13. aprillil. Pühapäeviti toimuvatel võistlustel saab osaleda 3000 mängijat, kes võistlevad 1 miljoni dollari peale nädalas. Kolmetunnise ajaakna sees mängitakse 10 matši ja parimad saavad edasi juulis toimuvasse finaali.

Kvalifikatsiooniturniiril saavad ennast proovile panna kõik soovijad. Alates 13. aprillist toimuvad igal laupäeval “Fortnite’i” uues Arena mängulaadis eelturniirid, kus mängitakse samuti kolme tunni jooksul 10 matši. Igal nädalal valitakse pühapäevasesse poolfinaali 3000 mängijat, kes jõuavad Arenas kõrgeimale, tšempioni tasemele

Maailmameistrivõistlustel osalemiseks peab “Fortnite’i” Arena mängulaadis jõudma tšempioni liigasse.Foto: Epic Games

Võistelda saab nii üksinda kui ka paarides. 13. aprillil alustatakse üksikvõistlusega ja nädal hiljem toimub esimene paarismängu eelvõistlus. Nii mängitakse vaheldumisi kümme nädalat järjest kuni 16. juunini.

Iga nädala parimad mängijad kutsutakse 26.-28. juulil New Yorkis toimuvasse suurfinaali. Epic Games on teada andnud, et üksikmängu tšempion läheb koju 3 miljonit dollarit rikkamana ja kõik finaalis osalejad võidavad vähemalt 50 000 dollarit.

Rohkem infot “Fortnite’i” maailmameistrivõistluste kohta leiad siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.