Mängud

Kahe “Mafia” mängu uusversioonid on nüüd saadaval ja sa võid need tasuta saada

"Mafia II" uusversiooni graafika on algsest mängust krõbedam.Foto: 2K

Mõne aja eest anti teada, et töös on kõigi kolme “Mafia” seeria mängu uusversioonid. 19. mail ilmusid moderniseeritud kujul “Mafia II” ja “Mafia III” ning nende mängude värsked versioonid on tasuta neile, kes omavad algseid mänge.

“Mafia II” uusversioon “Mafia II: Definitive Edition” on Steamis tasuta saadaval kõigile algupärase “Mafia II” omanikele. Mängu sisu on jäetud samaks, kuid graafika on kaasajastatud ning kaasa saab ka kõik mängu DLC-d.

“Mafia III: Definitive Edition” on tasuta saadaval kõgile, kes omavad algset mängu nii Steamis kui ka PlayStation 4 ja Xbox One’i peal. Kuna “Mafia III” ilmus alles 2016. aastal, siis graafiliselt seda uuendatud ei ole. Küll aga tulevad “Definitive Editioniga” kaasa kõik mängu allalaetavad lisad.

Piltidel põhjal näeb esimese “Mafia” uusversioon välja muljetavaldav. Foto: 2K

Töös on ka esimese “Mafia” mängu uusversioon, mis muudab lisaks graafikale ka mängu sisu. Lisaks krõbedamale pildile on lubatud ka uusi vahevideoid ja mänguelemente, mida algses versioonis ei olnud. “Mafia: Definitive Edition” ilmub 28. augustil.

Nii konsoolidel kui ka Steamis maksavad “Mafia II” ja “Mafia III” uusversioonid 30 eurot. Huvilistel on säästlikum osta 60 euro eest “Mafia: Trilogy”, mis sisaldab lisaks mainitud kahele mängule ka augustis ilmuvat esimese “Mafia” uusversiooni.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.