Mängud

Kaks tasuta mängu: driftimissimulaator ja viimaste aastate üks parimaid tulistamismänge

Kui otsid uut tempokat ja üle võlli tulistamismängu, siis "Rage 2" sobib selleks hästi, eriti 0-eurose hinnasildiga.Foto: Bethesda Softworks

Rubriiki toetab

Kuni 25. veebruarini on kõigil huvilistel võimalik tasuta päriseks alla tirida minimalistlik driftimismäng “Absolute Drift” ja raju, kuid alahinnatud märul “Rage 2”.

“Absolute Drift” on lihtsakoeline ja askeetlik mäng neile, kellele meeldib autoga liikuda vaid külg ees. Mängus pead erinevates minimalistlikes keskkondades driftima läbi kurvide või mööda mitmesugustest takistustest.

Kui “Absolute Drift” on mõnus isutekitaja, siis “Rage 2” on pearoog, millele sa võiksid kindlasti ruumi jätta. See on tõsiselt raju tulistamismäng, mida annab kõmmutamise poolest võrrelda näiteks uuemate ja kõrgelt hinnatud “Doomi” mängudega.

Erinevalt uutest “Doomidest” tehti aga 2019. aastal ilmunud “Rage 2” kriitikute poolt suurest maha. Põhjuseid nuriseda on tegelikult küll: “Rage 2” maailm on suur ja lai, kuid erinevaid tegevusi on vähe ja need võivad muutuda üksluiseks. Revolutsiooni märulimängude žanris “Rage 2” kindlasti kaasa ei toonud.

Kuid tulistamismänguna on see võrratu. Kõigi relvade tunnetus on erinev ning virtuaalsed tapariistad näevad vinged välja ja kõlavad hästi. Kui otsid tempokat ja üle võlli krutitud märulit, mille seltsi pärast pikka päeva aega surnuks lüüa, siis “Rage 2” sobib selleks ideaalselt. Eriti 0-eurose hinnasildiga.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.