Mängud

Kaks-ühes: nüüd saad osta võimsa mänguarvuti ja PlayStationi või Xboxi hübriidi

Tahad arvutit või konsooli? Maksa 2500 dollarit ja saad mõlemad.Foto: Origin

Otsid mängumasinat, kuid ei tea, mida valida? Sel juhul võib sulle sobida Big O, mis koondab ühte korpusesse võimsa mänguriarvuti ja PlayStationi või Xboxi. Hinnad algavad 2500 dollarist.

Big O-st kirjutasime juba eelmisel aastal, kuid siis ei saanud seda veel osta ja ka masin ise oli teistsugune. Ühte kasti oli kokku toodud arvuti, PlayStation 4 Pro, Xbox One X ja Nintendo Switch. Uus Big O on enda eelkäija lahjem versioon, mis on tõenäoliselt hea asi, sest esialgne masin oleks tulnud kordades kallim.

Tehnoloogiamessil CES 2020 tutvustatud uuem Big O sisaldab lisaks mänguriarvutile kas PlayStation 4 Prod või Xbox One S All-Digitali. Jah, Xbox One X oleks parem, kuid kuna Big O sees ei ole reaalset konsooli, vaid konsooli riistvara, siis soovi korral on seda võimalik ise uuendada.

Big O arvuti- ja konsoolipoolel on eraldiseisvad toite- ja HDMI-ühendused. See tähendab, et masinat on võimalik kasutada korraga nii arvuti kui ka konsoolina ning selle saab samaaegselt ühendada kahe erineva monitori külge.

Lisatasu eest antakse õnnelikule ostjale kaasa ka Elgato 4K60 Pro, millega on võimalik salvestada videot 4K kvaliteedis ja 60 kaadrit sekundis. Ka arvuti komponente on tellijal võimalik ise valida, kuid ka see võib hinda kõrgemale kergitada.

Big O kõige odavama versiooni eest peab välja käima 2499 dollarit. See hind sisaldab baasarvutit ja PlayStationit või Xboxi. Kui soovid juurde näiteks Elgatot või paremat riistvara, siis see teeb krõbedamaks ka hinna.

Big O kohta leiad rohkem infot tootja Origin PC kodulehelt.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.