Mängud

Kallis lõbu: jalkamängu “FIFA 22” uute Xboxide ja PlayStation 5 uuenduse eest pead maksma 100 eurot

Häda neile, kes ostavad "FIFA 22" PlayStation 4 ja Xbox One'i peale ning kavatsevad hiljem uutel konsoolidel edasi mängida.Foto: EA

Plaanid mängida oktoobris ilmuvalt jalgpallimängu “FIFA 22” PlayStation 5, Xbox Series X-i või Series S-i peal, kuid sul pole veel uue põlvkonna konsooli? Sel juhul pead ostma 100-eurose “Ultimate Editioni”, kuna uutele konsoolidele mõeldud uuenduse saad kaasa ainult selle versiooniga.

“FIFA 22” ilmub 1. oktoobril nii praeguse kui ka eelmise põlvkonna konsoolidele. PlayStation 4 ja Xbox One’i versioonid hakkavad maksma 70 eurot, PlayStation 5 ja uute Xboxide versioonide hinnaks saab 80 eurot.

Kui ostad aga PlayStation 4 või Xbox One’i versiooni ja soovid seda hiljem uue põlvkonna konsoolil edasi mängida, siis selleks eraldi uuendust ei eksisteeri. Ligipääsu PlayStation 5 ja uute Xboxide versioonile vaid 100 eurot maksva “Ultimate Editioni” ostuga.

See erineb oluliselt “FIFA 21” juures kasutatud strateegist, kust uue põlvkonna konsoole kasutavatele mängijatele pakuti võimalus oma mängu versiooni tasuta uuendada. Nüüd on PlayStation 5 ja uusi Xboxe ootavatel mängijatel kaks võimalust: osta kohe 100-eurone “Ultimate Edition”, et saaksid kätte mängu mõlema põlvkonna versioonid, või osta eraldi nii PlayStation 4/Xbox One’i ja PlayStation 5/ Series X-i/Series S-i versioonid. See läheb aga sajast eurost oluliselt kallimaks.

“FIFA 22” PlayStation 5 ja uute Xboxide versioon tuleb mitmete uuendustega, mis PlayStation 4 ja Xbox One’i peale ei jõua. Mõistagi on pilt on krõbedam ja laadimisajad kiiremad, kuid ainult uue põlvkonna konsoolide “FIFA 22” versioonis on olemas uhiuus HyperMotion süsteem, mis kasutab masinõpet, et virtuaalsed jalkalahingud realistlikumaks muuta.

Lisaks selle saavad “Ulitmate Editioni” tellijad “FIFA 22” mängima hakata neli päeva varem, 27. septembril. Veel pakutakse eriversiooni tellijatele mängusiseseid boonusesemeid, näiteks 4600 FUT punkti.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.