Mängud

Karm kaotus: mängukoguja ema viskas prügikasti enam kui poole miljoni dollari väärtuses vanu videomänge

Hinnaline mängukollektsioon lendas pikemalt mõtlemata prügikasti.Foto: robtek/Shutterstock

Rubriiki toetab

New Yorgis elav mängupoe J&L Game töötaja jäi hiljuti ilma väikesest varandusest, kui ta ema viskas prügikasti enam kui 500 000 dollari väärtuses videomänge ja mängutarvikuid.

Nüüdses kustutatud Twitteri postitustes väitis hinnalisest mängukollektsioonist ilma jäänud mees, et ta ladustas vanematekodus oma hiiglasikku haruldaste vanade mängude kollektsiooni, mille ta ema koristades prügipähe välja viskas. Nii jäi ta näiteks ilma suurest kogusest esimese PlayStation mängudest, millest enamus olid veel avamata originaalpakendites.

Prügikasti läksid nii mängud kui ka konsoolid

Kokku jäi mees väidetavalt ilma enam kui 500 haruldasest videomängust, kuid ka mitmetest vanadest mängukonsoolidest. Väidetavalt otsustas mängukoguja ema prügikasti visata oma poja Atarid, Colecod, Intellid, Famicomid, S Famicomid, TGfx-id, PCE-d, NG AES-id, MegaDrive’id ja Master Systemid.

Mängukollektsionääri sõnul langes tema ema koristusreidi ohvriks enam kui 500 000 dollari väärtuses mänge, mängukonsoole, kuid ka muud kraami alates trummikomplektist ja lõpetades ruladega.

Hoia kallitel asjadel silm peal!

Siin võib ju tekkida küsimus, et miks kõik see kraam tegelikult välja visati – siin ei ole tegu mingi tavalise pühapäevase tolmuvõtmisega, vaid näiliselt korraliku aktsiooniga, mille raames tassiti tühjaks pool maja.

Siiski, siin on olemas ka õppetund – hoia oma kõige väärtuslikum kraam ohutus kohas. Või vähemalt seal, kus seda prügiks ei peeta ja tänavale ei visata.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.