Mängud

Kas need 5 uut relva lisatakse varsti “Apex Legendsisse”?

"Apex Legendsi" relvaarsenal võib peagi suureneda. Foto: Respawn Entertainment

Battle Royale mängu “Apex Legendsi” faile läbi kammivad fännid on saanud jälile viiele uuele relvale, mida mängus veel kasutada ei saa. Arvatakse, need on järgmised relvad, mis “Apexisse” lisatakse.

Uute relvade avastamisest anti teada Twitteri konto @RealApexLeaks vahendusel. Kui osad relvad on täiesti uued, siis nii mõnelgi on seosed “Titanfalli” seeriaga, mis on samuti loodud “Apexi” arendaja Respawn Entertainmenti poolt.

Esimene lekkinud relv kannab nime EPG. Tegu on “Titanfall 2” pärit ülimalt tugeva energiarelvaga.

Teise lekkinud relva nimi on Softball. Sepkuleeritakse, et tegu võib olla granaadiheitjaga, mis muudaks “Apexi” mängupilti korralikult.

Kolmanda lekkinud relva nimi on Defender ja näib, et see põhineb “Titanfallist” tuntud relval nimega Charge Rifle. Võib-olla on selle ka samad omadused?

Neljas relv kannab nime Archer ja kuna tegu on raketiheitjaga võib see sarnaselt Softballiga “Apexi” mängupildi korralikult segi lüüa.

Viimane lekkinud relv on ARL. Kuna sellel ei ole “Titanfalliga” mingit seost, siis on keeruline öelda, kuidas see täpsemalt toimima hakkab.

“Apex Legendsi” arendajad ei ole mainitud relvi veel ametlikult välja kuulutanud, kuid nende olemasolu mängu failides võib viidata sellele, et need kavatsetakse millalgi tulevikus mängu lisada.

Siiski, hiljuti lekkis ka 10 veel ilmumata “Apexi” tegelast ja sellesse infosse soovitasid arendajad suhtuda skeptiliselt. Aeg näitab, kas sama kehtib ka uue relvalekke kohta.

Mõne päeva eest tabas “Apexit” rike, mille tõttu mängijad arvasid, et on oma saavutused kaotanud. Küll aga on selge, et veel enne esimese hooaja lõppu lisatakse mängu veel üks uus tegelane.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.