Mängud

Kas PlayStation 5 avalikustatakse hetkel New Yorkis toimuval üritusel?

PlayStation 5 saab olema eriti väle.Foto: Reddit

New Yorkis algas 14. jaanuaril Sony korraldatud üritus Experience PlayStation. Paljud on spekuleerinud, et selle ürituse käigus võidakse ametlikult avalikustada PlayStation 5.

Experience PlayStation on 16. veebruarini kestev üritus, mille eesmärk on reklaamida Sony mängukonsoole ja nendega seotud erinevaid tooteid. Kuigi ametlikult on mainitud, et ettevõtmise keskmes on PlayStation 4 ja VR, siis arvavad paljud, et järgneva kuu jooksul näeme esmakordselt ka PlayStation 5.

PlayStation 4 kuulutati 2013. aastal samuti välja New Yorkis üritusel nimega PlayStation Meeting. Sama lugu oli ka PlayStation 4 Proga, mis avalikustati 2016. aastal New Yorkis praeguseks juba suletud PlayStation Theateris.

Sony eelistab vältida suurte uudiste avalikustamist kolmandate osapoolte korraldatud üritustel nagu E3 mängumess, millest sel aastal taaskord osa ei võeta. Kõik viimased PlayStationid on Sony välja kuulutanud enda üritustel ja New Yorkis.

Seega ei ole tõepoolest utoopiline, et saame järgmise kuu jooksul teada, milline PlayStation 5 tegelikult välja näeb. Seni aga viska pilk peale sellele lekkinud info põhjal loodud PlayStation 5 disainile ja vaata üle meie põhjalik ülevaade kõige kohta, mida me Sony järgmise konsooli kohta teame.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.