Mängud

Kasuta võimalust: praegu saad tasuta päriseks alla tirida kolm arvutimängu

"20XX" suurimaks eeskujuks on legendaarne "Mega Mani" mänguseeria.Foto: Batterystaple Games

Epic Games Store’is on kuni 6. augustini võimalik tasuta päriseks alla tirida kolm erinevat indie-mängu.

Esimene tasuta pakutavatest mängudest kannab nime “20XX”. Tegu on roguelike’iga – mänguga, kus surres alustatakse uuesti algusest, kuid mängides lukustatakse lahti uusi võimeid ja meeneid, mis iga järgmise katse natukene lihtsamaks teevad.

“20XX” on “Mega Mani” meenutav märul, mida saab mängida üksi ja koos sõbraga, kusjuures olemas ka Steami kasutajatega ristvõrgus mängimise võimalus. Mängija(te) ülesanne on ennast läbi närida pidevalt muutuvatest tasemetest, mis on pilgeni täis erinevaid vastaseid ja raskesti alistatavaid bosse.

Järgmine tasuta mäng “Barony” on samuti roguelike. Ka seda on võimalik mängida üksi või koos kaaslastega.

“Barony” on loodud austusavaldusena klassikalistele rollimängudele nagu “Ultima Underworld”, “System Shock” ja “Daggerfall” – erinevatel tegelastel on omapärased võimed, mis tulevad kasuks “Barony” elukate ja muude jubedustega täidetud maailmas ellujäämisel.

Kolmas tasuta pakutav mäng on “Superbrothers: Sword & Sorcery EP”. Tegu on seiklusmänguga, kus mängija ülesandeks on reisida läbi müütilise maailma ning aidata üksikul mungal oma eesmärgini jõuda. Mis see eesmärk on? Mängi ja saa teada.

Erinevate vaenlaste alistamiseks saab kasutada mõõka, kuid mängus on oma koht ka võlukunstil, mida saab kasutada näiteks mõistatuste lahendamiseks. Arendajad on eriti uhked “Sword & Sorcery” heliriba üle ja mängus on olemas ka mitmeid musikaalseid mõistatusi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.