Mängud

Kasuta võimalust: Steamis saad “Far Cry” mänge kuni tänase õhtuni tõsiselt võimsa soodusega

Võta suure allahindlusega häid tulistamismänge.Foto: Ubisoft

Rubriiki toetab

Veel täna on Steamis väga suure soodusega müügil kõik “Far Cry” seeria mängud. Allahindlus lõppeb 20. juuli õhtul kell 20.

Säästa saab suurelt. Näiteks seeria ühe uuema mängu “Far Cry 5” eest maksad hetkel 60 euro asemel 9 eurot. Kõige uuema “Far Cry” alapealkirjaga “New Dawn” saad kätte 45 euro asemel 11,24 euroga.

Far Cry New Dawn.Foto: Ubisoft

Võimsalt on alla hinnatud ka eriversioonid. “Far Cry 5” kõikide lisadega “Gold Edition” maksab 90 euro asemel 18 eurot. Kui tahad osta aga nii “Far Cry 5” kui ka “New Dawni” eriversioone sisaldava kogumiku, siis selle eest maksad praegu 120 euro asemel 30 eurot. See on tõsiselt hea pakkumine.

Vanemad “Far Cry” mängud saad kätte veel soodsamalt. “Far Cry 4” baasmäng maksab 6 eurot, kõikide lisadega eriversiooni saad 12 euroga. “Far Cry Primali” baasmängu hinnaks on 10 eurot, eriversiooni “Apex Editioni” eest maksad ainult ühe euro rohkem. Suurepärase “Far Cry 3” saad kätte kõigest 3 euroga.

Erinevalt teistest seeria mängudest toimub “Far Cry Primali” tegevus kaugel kiviajal.Foto: Ubisoft

Uuele “Far Cry” mängude põlvkonnale aluse pannud “Far Cry 2” eriversiooni eest maksad praegu samuti 3 eurot. Ja kindlasti ei tohiks sa mööda vaadata naeruväärselt suurepärasest “Far Cry 3: Blood Dragonist” (“Far Cry 3″ olemasolu ei ole mängimiseks vajalik”), mis maksab veel täna 2,24 eurot.

Muide, kui kaks kõige uuemat “Far Cry” mängu sind ei huvita, siis kuue varasema mängu kogumiku saad praegu enam kui 100 eurot odavamalt. “Far Cry”, “Far Cry 2 Fortune’s Editioni”, “Far Cry 3”, “Far Cry 3: Blood Dragoni”, “Far Cry 4” ja “Far Cry Primali” kollektsiooni saad hetkel kätte 135 euro asemel 24,47 euroga.

Soodusmüük lõppeb 20. juuli õhtul kell 20, seega veel jõuad odavalt mõned mängud ära napsata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.