Mängud

Kasuta võimalust: täna saad mitmeid kõrgelt hinnatud strateegiamänge suure soodusega

Odavalt pakutakse pea kõiki "Total Wari" seeria mänge.Foto: kuvatõmmis

Täna kuni kella kaheksani õhtul on Humble Bundle’i mängupoes suuresti alla hinnatud paljukiidetud “Total Wari” seeria strateegiamängud koos lisadega.

Näiteks Suurbritannia ajalool põhinev “Total War Saga: Thrones of Britannia” on hinnast kaotanud 66% ja maksab veel täna 13,59 eurot. Legendaarse “Total War: Shoguni” saad praegu kätte aga kõigest 2 euroga.

Kui pead lugu keskaja ajaloost, siis “Medieval: Total War Collection”, mis sisaldab mängu “Medieval: Total War” ja selle viikingite teemalist lisapakki maksab hetkel 2,49 eurot. Uuema “Total War: Mediaval II” kõiki lisasid hõlmava “Definitive Editioni” saad kätte 75% odavamalt 6,24 euroga.

“Total War: Empire’i” kõikide kellade ja viledega versioon on samuti 75% odavam ja ka selle saab kätte 6,24 euroga.“Total War: Rome II Definitive Editioni” hind on kukkunud 60 eurolt 15 euro juurde. “Total War: Attila” saad kätte 45 euro asemel 11,24 euroga.

Veel on alla hinnatud hulgaliselt teisi “Total Wari” mänge ja nende erinevaid lisasid. Kõikidele pakkumistele saad pilgu peale visata siin, kuid pea meeles – soodukas lõppeb täna kell 20.

Kui jutt juba headele pakkumistele läks, siis hetkel on võimalik tasuta päriseks alla tirida ka ellujäämismäng “ARK: Survival Evolved”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.