Mängud

Klassikaline tulistamismäng “Doom” töötab nüüd… McDonaldsi kassamasinal?

Enam burksijärjekorras igav ei hakka.Foto: Kotaku

Kes ütles, et videomängude nautimiseks on vaja koju tuua uhke mitme tuhande eurone arvuti, mis näeb välja nagu ufo? Tuleb välja, et “Doomi” mängimiseks tuleb vaid üles leida lähim McDonalds.

See väärtuslik infokild pärineb Austraalia härrasmehelt Edgarilt, kellel õnnestus koju viia kassamasin McDonaldsist, mida parasjagu renoveeriti. Vana tehnikaga ei olnud söögikohal midagi peale hakata ja seega lubati Edgaril üks masin lihtsalt kaasa viia.

Tuleb välja, et “Doomi” jooksutamine mäki tehnikal ei olegi teab mis keeruline. Oli vaja vaid mäng pärisarvutis alla tirida, siis see USB pulgale ümber tõsta, pulk kassamasinasse susata ja kõik! “Doom” töötas vanal burksiterminalil ilma probleemideta.

Maksimaalse mängimismugavuse saavutamiseks suutis Edgar USB signaali eraldaja abil ühendada kassamasinaga ka hiire ja klaviatuuri. Seda on hea teada, kui pead järgmisel korral pikalt mäkis järjekorras seisma. Võta mäng USBl kaasa ja tüütu ootamine muutub hoobilt lõbusaks.

Edgar väidab, et kavatseb McDonaldsi kassamasinat tõenäoliselt kasutada teise arvutina ja proovib tulevikus sellel tööle saada ka “Sonic Adventure 2”. On ainult aja küsimus, mil mäki tehnikale hakkavad tormi jooksma “Fortnite”, “PUBG” ja kõik teised Battle Royale mängud, mis on juba saadaval kõikvõimalikel seadmetel.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.