Mängud

Kogemata võidi avalikustada Nintendo Switch Pro olemasolu

Esimene Nintendo Switchi mudel ilmus 2017. aastal-Foto: Nintendo

Rubriiki toetab

Nintendo koostööpartner võis tahtmatult lekitada järgmise Switchi mängukonsooli olemasolu, mille nimeks võib saada Nintendo Switch Pro.

OLED ekraanitehnoloogiat tootva firma Universal Display Corp juht Steven V. Abramson mainis hiljuti firma investoritele, et talle teadaolevalt Nintendo valinud välja ekraani, mida uues konsoolis kasutatakse. Nintendo järgmist konsooli nimetab Abramson Nintendo Switch Proks.

Abramsoni sõnul kasutab Nintendo uues Switch Pros OLED ekraani, kuna see suudab pakkuda kõrgemat kontrastsust ja madalamat latentsust. Nintendo ei ole uue konsooli olemasolu veel aga ametlikult kinnitanud ning ei saa olla täiesti kindel, et uue konsooli tegelik nimi saab olema Switch Pro.

Mõne aja eest avastasid koodikaevandajad järgmise Switchi kohta hulgaliselt huvitavat infot. Näiteks leiti, et uus Switch tuleb tõenäoliselt oluliselt parema ekraaniga, 4K toega ning muude kellade ja viledega, mida praegu müüdav Switch ei paku.

Veel on spekuleeritud, et uus Switch võib turule jõuda juba käesoleva aasta lõpus, kuid arvestama peab üsna krõbeda hinnasildiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.