Mängud

Kõige esimese “The Witcheri” mängu saad nüüd endale tasuta päriseks

Kõige esimene "The Witcheri" rollimäng ilmus juba kaugel 2007. aastal.Foto: CD Projekt RED

Rubriiki toetab

Mängupood GOG annab kõigile soovijatele tasuta ära ilmakuulsa “The Witcheri” seeria kõige esimese osa koos kõikide lisadega.

“The Witcher: Enhanced Editioni” tasuta alla tirimiseks pead esimese asjana arvutisse installeerima mängukliendi GOG Galaxy, mille saad alla laadida siit. Kui GOG Galaxy on installeeritud, siis peaksid Recent menüüs nägema võimalust “The Witcher” tasuta alla tirida.

GOG Galaxy ei ole mängu jooksutamiseks vajalik, nii et kui sa seda programmi enda arvutisse ei soovi, siis võid sellest muretult loobuda.

“The Witcheri” seeria mängudest on vast tuntuim 2015. aastal ilmunud kolmas osa, kuid see mänguseeria sai alguse juba 2007. aastal. Ei saa salata, et tänaseks on kõige esimene “The Witcher” juba mehaaniliselt ja graafiliselt üsna aegunud, kuid vähemalt on seda mängu nüüd võimalik ka vanematel arvutitel probleemideta jooksutada.

Tore on ka see, et tasuta “The Witcheri” saamiseks ei pea kohe ummisjalu arvuti poole tormama. See mäng jääbki GOG Galaxy kasutajatele tasuta kättesaadavaks, tegu ei ole ajaliselt piiratud pakkumisega.

“The Witcher: Enhanced Editioni” praegu mängimine peaks andma ka hea ettekujutuse sellest kui palju on videomängud viimase 13 aastaga arenenud. Juba neljapäeval tuleb välja samade arendajate loodud “Cyberpunk 2077”, millel näib tehnilise poole pealt olevat “The Witcheriga” võrreldes umbes 100 valgusaasta pikkune edumaa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.