Mängud

Kõige uuemat “Fallouti” saab praegu arvutil ja konsoolidel tasuta mängida

Ei, "Fallout 76" ei ole enam täiesti kohutav videomäng.Foto: Bethesda Softworks

Kuni 26. oktoobrini on kõigil soovijatel võimalik täiesti tasuta proovida netipõhist rollimängu “Fallout 76”.

Uusimat “Fallouti” saab tasuta proovida arvutil ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidel. Tasub tähele panna, et kuna tegu on netimänguga, siis Xboxi kasutajatel peab mängimiseks olema tasuline Xbox Live Gold tellimus.

Lisaks “Fallout 76” baasmängule saab praegu tasuta proovida ka teenust nimega “Fallout 1st”, mis maksab aastas tervelt 100 eurot. “Fallout 1st” annab mängijatele mitmeid erinevaid kasulikke meeneid ja ka mängusisest raha, mida virtuaalpoes kulutada. Selle teenuse kohta leiad rohkem infot siit.

2018. aastal ilmunud “Fallout 76” on erinevalt seeria varasematest mängudest netipõhine rollimäng. Ilmudes sai uusim “Fallout” kriitikutelt ja fännidelt korraliku peapesu – mäng oli täis tehnilist praaki, sisutühi ja lihtsalt igav.

Kuid aja jooksul on arendajad mängu kesist olukorda oluliselt parandanud ja täna on “Fallout 76” suuresti võrreldav vanemate üksikmängijale mõeldud “Fallouti” rollikatega. Tõsi, jätkuvalt peab mängima netis, kuid nüüd on mängus NPCd, asjalikumad missioonid ja rohkem huvitavaid lugusid.

Täna on “Fallout 76” igati adekvaatne mäng, mida võib rollikafännidele häbi tundmata soovitada. Tasuta on see kindlasti proovimist väärt.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.