Mängud

Kõlakas: järgmise aasta alguses ilmub tasuta “Call of Duty” Battle Royale mäng

Tundub, et Battle Royale'i maania ei hakka veel vaibuma.Foto: Activision

Uusimate kõlakate kohaselt ilmub järgmise aasta alguses tasuta “Call of Duty” Battle Royale mäng, mis on seotud oktoobris müügile jõudva “Call of Duty: Modern Warfare’iga”.

Uus info pärineb juutuuberilt LongSensation ja teda tasub tõsiselt võtta, kuna just tema teadis enne ametlikku väljakuulutamist, et tänavuse “Call of Duty” alapealkirjaks saab “Modern Warfare”.

LongSensation väidab, et Battle Royale mängulaadi ei lisata “Modern Warfare’ile” uuendusena, vaid tegu saab olema eraldiseisva tasuta mänguga. Kuigi Battle Royale ei ole osa “Modern Warfare’i” baasmängust, siis väidetavalt saab see olema põhimänguga mingil määral seotud. Veel ei ole teada, mida see täpsemalt tähendab.

Selle käiguga eristuks “Modern Warfare” eelmisel aastal ilmunud “Call of Duty: Black Ops 4”, mille baasmängu juurde kuulus ka Battle Royale mängulaad. Teine suurem aspekt, mis 25. oktoobril ilmuvat “Modern Warfare’i” enda eelkäijast eristab on üksikmängukampaania olemasolu.

“Call of Duty: Modern Warfare’i” avatud beeta toimub septembris ja siis on kõigil huvilistel võimalik mängu ise proovida. 12.-13. septembril algab beeta neile PlayStation 4 kasutajatele, kes on mängu eeltellinud ja 14.-16. septembrini saavad mängida kõik Sony konsooli omanikud.

19. septembril avaneb beeta kõigile mängu eeltellinud kasutajatele ning proovida saab ka ristvõrgus mängimist. Need, kes “Modern Warfare’i” eeltellinud ei ole, saavad arvutil, Xbox One’il ja PlayStation 4 beetas kaasa lüüa 21.-23. septembrini.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.