Mängud

Kõlakas: PlayStation 5 ja järgmist Xboxi näidatakse esmakordselt mais

Asjatundjad arvavad, et uusi konsoole näeme juba varsti.Foto: imgur

Väidetavalt on koroonaepideemia sundinud Microsofti ja Sonyt järgmise põlvkonna konsoolidega seotud plaane korduvalt muutma, kuid uusima info kohaselt toimub PlayStation 5 ja Xbox Series X-i suur avalikustamine maikuus.

See info pärineb tuntud mängutööstuse analüütikult Daniel Ahmadilt, kes on varasemalt jaganud korduvalt mänguettevõtete tulevikuplaanide kohta korrektset infot.

Ahmad kirjutab Twitteris, et juunis toimuma pidanud ja koroonaviiruse tõttu ärajäänud E3 mängumessile oli plaanitud mitmeid suuri esmaesitlusi, kuid nüüd on plaanid muutunud. Talle teadaolevalt toimub uute konsoolide avalikustamine mais.

Veebisait Video Game Chronicle kinnitab samuti Sony siseallikale vihjates, et neile teadaolevalt plaanitakse PlayStation 5 esmakordselt avalikkusele näidata just maikuus.

Ahmad rõhutab siiski, et koroonaepideemiast tulenevalt võivad Sony ja Microsofti plaanid kuni viimase hetkeni muutuda. Seega kui hetkel isegi plaanitakse uusi konsoole mais näidata, et saa veel olla kindel, et nii ka tegelikult läheb.

Mõne aja eest avalikustati PlayStation 5 ja Xbox Series X-i tehnilised näitajad. Panime kokku põhjaliku võrdluse, kus tegime selgeks, kumb masin on paberil võimsam.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.