Mängud

Kõlakas: “Red Dead Redemption 2” tulevad tulnukad ja esimesest osast tehakse suurejooneline uusversioon

Arthut Morgani näoilme on neid kõlakaid kuuldses arusaadavalt kahtlev.Foto: kuvatõmmis

Uusimate kuulujuttude kohaselt töötab Rockstar “Red Dead Redemption 2” lisapaki kallal ning plaanib välja lasta ka esimese “Red Dead Redemptioni” uusversiooni, mis tooks selle mängu teise osaga samale tehnilisele tasemele.

Nagu lõviosa mänguteemalistest leketest, pärineb ka see Redditist. Üks kasutaja väidab, et tema Rockstaris töötav tuttav on maininud, et stuudios töötatakse “Red Dead Redemption 2” loopõhise lisapaki kallal, mis väidetavalt keskenduks tulnukate saabumisele Metsikusse Läände. “Red Dead Redemption 2” tõepoolest vihjatakse maavälise elu olemasolule.

Kui soovid vältida “Red Dead Redemption 2” SPOILEREID, siis lõpeta lugemine siin!

Väidetavalt on “RDR2” lisapaki peategelane jätkuvalt Arthur Morgan, olenemata tema kurvast saatusest põhimängu lõpus. See ei oleks tegelikult väga üllatav, kuna Rockstar on ka varem midagi sarnast teinud: esimese osa lisapakis “Undead Nightmare” oli peategelaseks baasmängu kangelane John Marston, olenemata asjaolust, et ta suri mängu lõpus.

Kõlakas mainib veel, et Rockstar plaanib välja lasta ka esimese “Red Dead Redemptioni” moderniseeritud versiooni, mis teeks mängu nii graafiliselt kui ka mehaaniliselt “RDR2” sarnaseks. Väidetavalt on selle jaoks plaanis lindistada ka uhiuut dialoogi, mis teadvustab Arthur Morgani elu ja tegevust kronoloogiliselt varem aset leidnud “Red Dead Redemption 2”.

Mainitakse, et Rockstar plaanis esimese mängu uusversiooni välja lasta “RDRi” 10. sünnipäeval (mäng ilmus 18. mai 2010), kuid ilmumisaken on nüüdseks nihkunud 2020. aasta lõppu või isegi 2021. aasta algusesse.

Kuigi sellised kõlakad on alati huvitavad, siis on neisse mõistlik suhtuda väga tugeva skepsisega. Hiljuti lekkis samuti Redditi kaudu hiiglaslik hulk paljulubavat infot “GTA 6” kohta, mis osutus väljamõeldiseks. Ei saa välistada, et “Red Dead Redemption 2” puhul on tekkinud sarnane olukord.

Viimasel ajal on palju spekuleeritud ka “Red Dead Redemption 2” arvutiversiooni kohta. Erinevad lekked näivad viitavat, et mäng võib lõpuks ka arvutil ilmuda, kuid midagi ametlikult veel välja kuulutatud ei ole.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.