Mängud

Kõlakas: Sony näitab uusi PlayStation 5 mänge juba paari nädala pärast

Mängud on toredad, aga kus on konsool?Foto: GamesRadar

Värskete kuulduste kohaselt on Sonyl plaanis juuni alguses korraldada pressiüritus, mis keskendub PlayStation 5 mängudele.

Väidetavalt plaaniti esialgu PlayStation 5 mänge debüteerida 4. juunil, kuid koroonaviiruse tõttu on see kuupäev nüüd kahtluse all. See ei tähenda aga, et üritus täiesti ära jääb – Sony plaanib väidetavalt jätkuvalt juuni alguses midagi seoses PlayStation 5-ga näidata, kuid see ei pruugi juhtuda 4. juunil.

Mängud on toredad, kuid millal näeme esmakordselt PlayStation 5 konsooli? Lekke sõnul ei saa olla kindel, et Sony juuni alguses PlayStation 5 kohta uut infot jagab. Väidetavalt plaanib Sony veel ühte pressiüritust augustisse, kus on plaanis samuti mitmeid järgneva põlvkonna mänge tutvustada.

Ka Microsoft korraldab juuni alguses uue pressiürituse, mis keskendub Xbox Series X-i mängudele ja kus peaks näha saama ka järgmist “Halo” mängu. Esimesi Xbox Series X-i mänge oleme juba näinud, üks neist on näiteks graafiliselt igati muljetavaldav “Dirt 5”.

Ühtegi PlayStation 5 mängu ei ole meile veel küll näidatud, kuid hiljuti avalikustatud demos näidati, milleks võib Sony uus konsool võimeline olla.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.