Mängud

Kolmest tuntud PlayStationi mänguseeriast vändatakse teleseriaalid

"Horizon Zero Dawn" saab teleseriaaliks.Foto: kaader mängust "Horizon Zero Dawn"

Sony PlayStationi videomängud jõuavad teleekraanidele. Töös on sarjad, mis põhinevad “Horizon Zero Dawnil”, “God of Waril” ja “Gran Turismol”, kirjutab Press Start Australia.

“Horizon Zero Dawnil” ainetel vändatav seriaal jõuab Netflixi ning “God of Wari” sarja saame tulevikus näha Amazon Prime Video vahendusel. “Gran Turismol” põhineva teleseriaali koduplatvormi kohta infot ei jagatud, samuti ei täpsustatud ühegi sarja esilinastumiskuupäevasid.

2017. aastal PlayStation 4 peale “Horizon Zero Dawn” sai tänavu järje pealkirjaga “Horizon Forbidden West”. Mängusarja keskmes on noor kütt Aloy, kes elab postapokalüptilises maailmas, kus inimkond on taaskord jagunenud umbusklikeks hõimudeks. “Horizoni” maailma asustavad lisaks inimestele ka loomi meenutavad robotelukad, kelle tekkepõhjuste avastamine on mänguseeria keskne osa.

“God of War” on pika ajalooga märulimängude seeria, mille uusim osa ilmub selle aasta lõpus. Mängude peategelaseks on Kreekast pärit sõjajumal Kratos, kes seeria uusimates osades on pistab rinda Skandinaavia jumalatega. Nii “Horizoni” kui “God of Wari” seeria mängud on pälvinud loojutustamise eest mitmeid auhindu.

Mõneti kummaline on idee vändata seriaal “Gran Turismost”. Tegu on võidusõidumängude seeriaga, milles narratiiv ei ole kunagi mänginud keskset rolli.

Lisaks ülalmainitud teleprojektidele on veel töös automängul “Twisted Metal” põhinev seriaal. Järgmisel aastal peaks HBO Max striimimisteenusesse jõudma ka “The Last of Usi” ainetel vändatav telesari.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.