Mängud

Koos sõpradega Keskmaale: Valmimas on uus “Sõrmuste isanda” MMO, mida saab mängida tasuta

Mängu tegevus toimub tuhandeid aastaid enne "Sõrmuste isanda" raamatute sündmusi.Foto: New Line Cinema

Rubriiki toetab

Tundub, et Amazonil on “Sõrmuste isandaga” suured plaanid. Lisaks töös olevale maailma kalleimale teleseriaalile plaanitakse luua ka Tolkieni loominul põhinev videomäng.

Väidetavalt saab tegu olema tasuta MMO-ga, mis ei ole “Sõrmuste isanda” teleseriaaliga seotud. Mängu tegevus toimub tuhandeid aastaid enne “Sõrmuste isanda” sündmusi ja lubatakse, et mängijad saavad avastada seninägematuid kohti ja kohtuda uute tegelastega.

Mäng ilmub nii arvutil kui ka konsoolidel, kuid veel ei ole teada, millal see juhtub. On tõenäoline, et mäng ja teleseriaal, mida saame näha 2021. aastal, ilmuvad samas ajaaknas.

Kuigi esialgsete plaanide kohasel mängu eest ilmudes raha ei küsita, siis võib olla kindel, et erineva mängusisese kraami ostmise võimalus on “Sõrmuste isanda” MMO-s kindlasti olemas.

“Sõrmuste isanda” põhjal on ka varem mänge tehtud. Näiteks 2007. aastal valminud ja tänaseni töötav MMO “Lord of the Rings Online” ei ole uue mänguga seotud ja võib arvata, et ei paku sellele ka suurt konkurentsi. Kasvõi juba sellepärast, et  “Lord of the Rings Online” ei ole mängitav konsoolidel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.