Mängud

Kõrgelt hinnatud strateegiamäng “Company of Heroes 2” saab järje, mida saad juba praegu tasuta proovida

Mängi tasuta kuni 2. augustini.Foto: Relic

Rubriiki toetab

Töös on tuntud strateegiamängude seeria “Company of Heroes” kolmas osa, mille esmast versiooni on kõigil huvilistel võimalik praegu tasuta mängida.

Sarnaselt varasemate “Company of Heroes” seeria mängudega leiab ka kolmanda osa tegevus aset Teise maailmasõja päevil. Seekord toimuvad lahingud Itaalia ja Põhja-Aafrika lahingutandritel.

“Company of Heroes 3” tasuta proovimiseks pead arendusstuudio kodulehel looma endale konto, pärast mida saad mängu failid alla laadida. Tasub meeles pidada, et tegu on mängu algse versiooniga. Teha saab vähem kui täismängus ning tõenäosus komistada tehnilise praagi otsa on oluliselt suurem. “Company of Heroes 3” on võimalik tasuta proovida kuni 2. augustini.

Veel ei ole teada, millal mängu lõplik versioon müügile saabub. Arendajad väidavad, et töö “Company of Heroes 3” kallal kestab veel tõenäoliselt üle aasta. Arendusse on kaasatud ka kõrgetasemelised “Company of Heroese” mängijad, kellega koostöös otsustati näiteks, et mäng võiks keskenduda just Põhja-Aafrikale ja Itaaliale.

“Company of Heroes 3” lubab võrreldes varasemate osadega mitmeid uuendusi. Lahinguväljad on nüüd oluliselt suuremad, eesmärgid mitmekesisemad ning esmakordselt seeria ajaloos saab olema võimalik käskluste jagamiseks mängu pausile panna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.