Mängud

Korralik ehmatus: “Apex Legendsi” mängijad kartsid, et viimane uuendus nullis kõik nende saavutused

"Apex Legendsi" mängijad kartsid, et peavad mänguga uuesti algusest alustama.Foto: Respawn Entertainment

Eile ilmus Battle Royale mängu “Apex Legends” uuendus 1.1, mis jättis esialgu paljudele mängijatele mulje, et nende raske tööga teenitud saavutused on ära kustutatud. Õnneks osutus paanika siiski alusetuks.

Vahetult pärast tehnilise praagi ilmnemist teatas “Apexi” arendusstuudio Respawn Entertainment, et probleemist ollakse teadlikud ja selle lahendamisega tegeletakse. Mängijatel soovitati parandustööde ajal mitte midagi osta ja meisterdamisega mitte tegeleda.

Viimaks selgus, et midagi hullu siiski juhtunud ei ole ja mängijad uuesti nullist alustama ei pea. Uuendus 1,1 oli kogemata osad mängijad ümber paigutanud uutesse serveritesse, kuhu ei olnud salvestatud nende infot. Seega jäi paljudele mulje, et kõik nende “Apexi” saavutused on kaduma läinud. Nüüdseks on viga juba parandatud.

Nüüd on “Apex Legends” taastatud uuenduse 1,1 eelsesse seisukorda. See tähendab, et kõik need, kes uuenduse alla tirisid ning siis mängisid ja uusi asju ostsid, jäävad vigase uuendusega mängimise ajal teenitud kraamist ilma. Neid mängijaid, kes uuendust alla ei tirinud, muudatused ei mõjuta.

Hiljuti algas “Apex Legendsi” esimene hooaeg, mille Battle Passi  on võimalik soetada ka alghinnast poole odavamalt. Esimese hooaja vältel peaks mängu lisanduma ka veel üks tegelane.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.